18K kultainen sormus, 17,75 mm, Lapponia
18 karaatin kultaa, Lapponia Lapinkihla sormus
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
255,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 425,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172627 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lapponia Oy |
| Valmistusvuosi | 2022 |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 1,46 g |
| Halkaisija | 17,75 mm |
| Leveys | 1,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



