Hopeinen pyöreä sydänriipus
Riipuslenkin sisämitta 3 x 7mm
Pituus riipuslenkin kanssa
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen! |
| Suosikki |
19,20Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 24,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 48,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0172545 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PJT |
| Pitoisuus | 830 |
| Paino | 3,20 g |
| Pituus | 3,10 cm / 31,00 mm |
| Leveys | 2,00 cm / 20,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

