Kalevala korun Halikon filigraanipallokorvakorut
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat! |
| Suosikki |
103,20Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 129,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 179,00 - Säästö -42,35%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0172572 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Valmistusvuosi | 1968 |
| Pitoisuus | 916 |
| Paino | 12,50 g |
| Pituus | 4,50 cm / 45,00 mm |
| Halkaisija | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

