Hopeinen papuranneketju 20cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava! |
| Suosikki |
73,60Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 92,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 184,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0172544 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | FA |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 14,06 g |
| Pituus | 20,00 cm / 200,00 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

