Hopeinen kirkaskivinen zirkoniarivisormus 19.5 KOY
Kaunis hopeinen kirkaskivinen zirkoniarivisormus! Sormuksessa 7kpl 3mm zirkoneita. Sormuksen leveys 2.7-3.5mm. Kivi-istutuksen korkeus 2.75mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivet ja istutukset ehjät. Vähäistä naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
20,80Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 26,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 52,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172520 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuote Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 3,05 g |
| Halkaisija | 19,50 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


