Hopeinen kaksiosainen sormus zirkoniakivet 17.25 KJ
Yksinkertaisen kaunis ja klassinen hopeinen sormus sopii sekä arkeen että juhlaan. Sormuksessa on kaksi sormusta samassa, kivi- ja rivisormuksen väliin jää pieni rako, josta iho näkyy. Sormuksen toisessa osassa on yksi zirkoniakivi ja toisessa kaksirivinen zirkoniarivi. 2,5mm (rungon alaosa) 7mm (levein kohta).
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Lähes uudenveroisessa kunnossa, kivet ja istutukset ehjät, vähäistä naarmua voi korun pinnassa olla. |
| Suosikki |
28,00Säästät jopa -59%
Kultatukun hinta 35,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 69,00 - Säästö -59,42%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0172522 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultajousi Oy |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 2,32 g |
| Halkaisija | 17,25 mm |
| Leveys | 2,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


