Kultainen panssariketju 49cm
Kultainen ontto panssariketju 49cm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
1 480,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 2 960,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172435 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | GHK |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 12,03 g |
| Pituus | 49,00 cm / 490,00 mm |
| Leveys | 4,90 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


