2,8mm kihlasormus 20,5mm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta eri valmistajan sormuksesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, täysin uutta vastaava! |
| Suosikki |
258,00Säästät jopa -47%
Hinta uutena 490,00 - Säästö -47,35%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173008 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | OLL |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,01 g |
| Halkaisija | 20,50 mm |
| Leveys | 2,85 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


