3mm Kihlasormus 17mm
Kuvassa kuvituskuva samanlaisesta eri valmistajan sormuksesta
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, kuin uutta vastaava! |
| Suosikki |
228,00Säästät jopa -46%
Hinta uutena 420,00 - Säästö -45,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173009 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SH |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,78 g |
| Halkaisija | 17,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


