Hopeinen Bismarck ranneketju 17,5cm lev.11mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
111,20Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 139,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 179,00 - Säästö -37,88%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0173013 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 21,84 g |
| Pituus | 17,50 cm / 175,00 mm |
| Leveys | 1,10 cm / 11,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta
