Hopeinen näyttävä ranneketju 18cm lev.8mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
111,20Säästät jopa -38%
Kultatukun hinta 139,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 179,00 - Säästö -37,88%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0173018 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KMOy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 18,23 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

