Hopeinen ranneketju 18cm lev.3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Erittäin hyväkuntoinen, kunnostettu. |
| Suosikki |
27,20Säästät jopa -44%
Kultatukun hinta 34,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 49,00 - Säästö -44,49%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0173020 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 5,23 g |
| Pituus | 18,00 cm / 180,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

