Hopeinen kuningasketju 44cm lev.4,5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu. |
| Suosikki |
191,20Säästät jopa -42%
Kultatukun hinta 239,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 329,00 - Säästö -41,88%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0173024 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 41,78 g |
| Pituus | 44,00 cm / 440,00 mm |
| Leveys | 4,50 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

