Kultainen panssariketju 50cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
395,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 790,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172429 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,16 g |
| Pituus | 50,00 cm / 500,00 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


