Kultaiset flakka korvarenkaat kuviolla
Kauniit sirot korvarenkaat koristekuviolla.
Renkaiden halkaisija 14mm ja leveys 1,8mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
64,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 128,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172271 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Lakegold Oy Ab |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,49 g |
| Halkaisija | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Leveys | 1,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

