Kultaiset siipi tappikorvakorut kirkkailla kivillä
Kultaiset tappikorvakorut kirkkailla kivillä ja kauniisti hiotulla pinnalla.
Korvakoruista löytyy valmistajan kuvioleima, mutta koska vuosilukuleimaa ei ole, valmistajaa ei voi varmaksi sanoa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
91,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 182,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172302 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,70 g |
| Pituus | 5,00 mm |
| Leveys | 6,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


