Kultaiset kirkaskiviset koukkukorvakorut
Korvakorun pituus koukun kanssa 16mm.
Kiven halkaisija 3mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostamat, uutta vastaavat. |
| Suosikki |
46,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 92,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172288 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PAP |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,35 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 3,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

