Kultainen sydänriipus sinisellä kivellä
Korkeus riipuslenkin kanssa 15 mm, leveys 9 mm.
Riipuslenkin sisämitat 5 x 2 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
91,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 182,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172297 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RM |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,70 g |
| Pituus | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

