Valkokultaiset korvarenkaat
Korvakorujen halkaisija 15mm ja leveys 4mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Pientä luupilla havaittavaa mikronaarmua sivuosassa, kuitenkin erittäin siistikuntoiset. |
| Suosikki |
389,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 778,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | D0172597 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,11 g |
| Halkaisija | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


