Kultainen helmiriipus
Helmen halkaisija 6mm.
Riipuslenkin sisämitat 4 x 2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
52,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 104,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172599 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TS |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,40 g |
| Pituus | 1,25 cm / 12,50 mm |
| Leveys | 6,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


