Hopeinen silkkiketju 45cm
Rodinoitu
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
29,60Säästät jopa -58%
Kultatukun hinta 37,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 70,00 - Säästö -57,71%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0169900 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,45 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

