Hopeinen pantaketju 42cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
24,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 30,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 60,00 - Säästö -60,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0168731 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Megalon Finland Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,74 g |
| Pituus | 42,00 cm / 420,00 mm |
| Leveys | 1,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

