Kalevala korun riipusketju 46cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 3 | Kuntoluokka Pientä kulumaa |
| Suosikki |
20,00Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 25,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0164658 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,83 g |
| Pituus | 46,00 cm / 460,00 mm |
| Leveys | 1,30 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 3 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

