Kalevala Korun Karjalainen nauhapunos -pronssikorvakorut
*Kuvassa kuvituskuva vastaavasta tuotteesta.
Korun malli on saanut innoituksensa Mikkelin Tuukkalasta ristiretkien ajalta, itäsuomalaisista ketjunkantajista.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
40,00Säästät jopa -65%
Kultatukun hinta 80,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 115,00 - Säästö -65,22%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0173060 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Paino | 6,16 g |
| Pituus | 5,90 cm / 59,00 mm |
| Leveys | 2,40 cm / 24,00 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Seinäjoki, Mega keskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

