Kultainen rivitimanttisormus yht. 0,12ct koko 18
Tässä rivitimanttisormuksessa on kolme 0,04ct timanttia, yhteensä 0,12ct.
Rungon leveys 2,8mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
408,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 816,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172628 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | TTT |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,48 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 2,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


