Kalevala koru pronssiketju 62cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
30,00Säästät jopa -70%
Kultatukun hinta 60,00 Säästät 50,00
Hinta uutena 99,00 - Säästö -69,70%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | Z0169200 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru Oy |
| Paino | 8,40 g |
| Pituus | 62,00 cm / 620,00 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Pronssi |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

