Hopeinen rannerengas, tiikerinsilmä
Sisähalkaisija 65 x 58 mm
Leveys 8 mm
Kiven koko 10 x 10 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
103,20Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 129,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 215,00 - Säästö -52,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | I0172823 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turun Hopea |
| Valmistusvuosi | 1963 |
| Paino | 11,80 g |
| Halkaisija | 6,50 cm / 65,00 mm |
| Leveys | 8,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta





