Kalevala Koru Väinö hopeinen rannekoru 19cm lev.5mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
152,00Säästät jopa -20%
Kultatukun hinta 190,00 Säästät 20,00
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | H0173083 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala Koru |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 25,95 g |
| Pituus | 19,00 cm / 190,00 mm |
| Leveys | 5,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

