Kalevala koru Anna-sormus 6804 graniitilla 18,25 hopea 2017
Anna-korusarjassa hennot yhteenliitetyt kuviot viestivät herkkyydestä ja vahvuudesta. Sormuksen kauniisti kuvioituun hopeaan on istutettu värikäs jalokivi, vaihtoehtoina savukvartsi, topaasi tai granaatti. Kirsti Doukas on suunnitellut Anna-sormuksen ja rannekorun täydentämään Naisen Ääni ja Carmen -korusarjoja.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Kivi ehjä, vähäistä naarmua korun pinnassa. |
| Suosikki |
108,00Säästät jopa -45%
Kultatukun hinta 135,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 195,00 - Säästö -44,62%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | L0173076 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kalevala koru |
| Valmistusvuosi | 2017 |
| Pitoisuus | 0.925 |
| Paino | 6,37 g |
| Halkaisija | 18,25 mm |
| Leveys | 7,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Kuopio, Apaja |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


