Ristomatti Ratia UTR-riipus, hopea
Riipuslenkin sisähalkaisija n. 2.4 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostetu. |
| Suosikki |
20,00Säästät jopa -50%
Kultatukun hinta 25,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 40,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | K0173093 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kultakeskus |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 1,79 g |
| Pituus | 1,80 cm / 18,00 mm |
| Leveys | 1,40 cm / 14,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

