Hopeiset korvakorut tapilla
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
29,60Säästät jopa -40%
Kultatukun hinta 37,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 49,00 - Säästö -39,59%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | J0171052 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 4,65 g |
| Pituus | 3,10 cm / 31,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

