Hopeinen nilkkaketju, papuketju, 23-25,5cm
Nilkkaketjun kokonaispituus 25,5 cm
Voi säätää 23 - 25,5 cm välillä oleviin lenkkeihin
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
24,00Säästät jopa -52%
Kultatukun hinta 30,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 50,00 - Säästö -52,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | M0172793 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | SKT |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 3,95 g |
| Pituus | 25,50 cm / 255,00 mm |
| Leveys | 3,40 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



