Kantasormus timantilla 0,001ct
Kantasormus timantilla 1 x 0,001ct Vamistaja Turun Kultatuote oy v.1999
halkaisija 20,75
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
515,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 858,00 - Säästö -39,98%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172842 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turun kultatuote oy |
| Valmistusvuosi | 1999 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,10 g |
| Halkaisija | 20,75 mm |
| Leveys | 4,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



