Kultainen ristiriipus
Ristin korkeus riipuslenkin kanssa 31mm ja leveys 13mm.
Riipuslenkin sisämitat 4,5 x 2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
115,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 230,00 - Säästö -50,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172640 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | KMoy |
| Valmistusvuosi | 1978 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,88 g |
| Pituus | 3,10 cm / 31,00 mm |
| Leveys | 1,30 cm / 13,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


