Kultainen rukoilevat kädet-riipus v.-80
Riipusen koko 19mm ja lenkin sisämitta 2mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
403,00Säästät jopa -53%
Hinta uutena 850,00 - Säästö -52,59%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172409 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistusvuosi | 1980 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,21 g |
| Pituus | 2,50 cm / 25,00 mm |
| Halkaisija | 1,90 cm / 19,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Ristikko |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


