Timanttisormus pisara 0,08ct 16,5
Kaunis pisaran muotoiseen alustaan istutettu 0,08ct timantti
halkaisija 16,5 todistuksen saa mukaan.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
315,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 525,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172848 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,68 g |
| Halkaisija | 16,50 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




