Rakennusmestarin ammattisormus 21,5
Rakennusmestarin ammattisormus v.1955 Turun kultateollisuus ky
halkaisija 21,5. Päällä oleva pyöreä osa jossa kuva, ei ole kultaa.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
665,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 1 108,00 - Säästö -39,98%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172849 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Turun kultateollisuus ky |
| Valmistusvuosi | 1955 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 5,30 g |
| Halkaisija | 21,50 mm |
| Leveys | 4,80 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




