kantasormus hematiitilla 20,5
Kantasormus Hematiitilla v.1968
halkaisija 20,5
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
450,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 750,00 - Säästö -40,00%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172850 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | ON:la |
| Valmistusvuosi | 1968 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,60 g |
| Halkaisija | 20,50 mm |
| Leveys | 4,20 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




