Kultainen panssariketju 53 cm
Perus panssariketju 1,60 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
545,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 910,00 - Säästö -40,11%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | A0172618 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Suomen Korutuonti Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 4,36 g |
| Pituus | 53,00 cm / 530,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


