Kultainen Saurumin ristiriipus
Korkeus riipuslenkin kanssa 33mm, leveys 15mm.
Riipuslenkin sisämitat 3,5 x 2mm.
Halutessa ristiin voidaan kaivertaa esimerkiksi päivämäärä.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
168,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 336,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172638 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Saurum Oy |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 1,31 g |
| Pituus | 3,30 cm / 33,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


