18K, kultainen sormus, punainen kivi,17,75mm
18 karaatin kultaa
Kaksi sormusta juotettu yhteen, päälle istutettu punainen kivi
Toisessa sormuksessa vuosileima X5 eli 1927
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
1 315,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 2 190,00 - Säästö -39,95%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172623 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Y.K |
| Pitoisuus | 750 |
| Paino | 8,20 g |
| Halkaisija | 17,75 mm |
| Leveys | 4,70 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



