sormus lilalla kivellä 18
Sormus soikealla lilalla kivellä v.1956
halkaisija 18
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
325,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 541,00 - Säästö -39,93%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172854 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | PLP |
| Valmistusvuosi | 1956 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,58 g |
| Halkaisija | 18,00 mm |
| Leveys | 1,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




