Zirkoni riipus
Neliskanttinen riipus zirkonilla v.1966
Riipuksen koko 28,5 x 28,5 mm riipuslenkin koko 5 x 3 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
415,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 691,00 - Säästö -39,94%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172855 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RRo |
| Valmistusvuosi | 1966 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,30 g |
| Pituus | 2,85 cm / 28,50 mm |
| Leveys | 2,85 cm / 28,50 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Helsinki, Itäkeskus |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


