Kultainen sydänriipus
Pituus riipuslenkin kanssa
Riipuslenkin sisämitat 5 x 2,5mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kultasepän kunnostama, uutta vastaava. |
| Suosikki |
86,00Säästät jopa -50%
Hinta uutena 172,00 - Säästö -50,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0172633 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | AR |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,66 g |
| Pituus | 1,60 cm / 16,00 mm |
| Leveys | 9,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Ylivieska, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

