Kultainen sormus,18,5mm, kirkas kivi
Kiven halkaisija 3,20 mm
Runko 2,60 mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
288,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 480,00 - Säästö -40,00%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172678 |
| Tuoteryhmä | |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,25 g |
| Halkaisija | 18,50 mm |
| Leveys | 2,60 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta



