Kultainen timanttisormus,18,25mm,Tim.7x0,02ct
Kaunis rivitimanttisormus, timantit istutettu valkokultaan
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka |
| Suosikki |
328,00Säästät jopa -40%
Hinta uutena 545,00 - Säästö -39,82%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0172688 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Kulta-Market Vuorine Oy |
| Valmistusvuosi | 1989 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,20 g |
| Halkaisija | 18,25 mm |
| Leveys | 2,30 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Lempäälä, Ideapark |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta




