Kult. sorm. onyxilla 22,75
Päälinen 12 x 16 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
495,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 979,00 - Säästö -49,44%
HUOM! "Uuden hinta" -arvio perustuu korun ikään. Arvio voi siis olla suurempi kuin uustuotannossa valmistetun korun hinta
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | F0173157 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nummilan Koru Ky/ Turku |
| Valmistusvuosi | 1962 |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 3,90 g |
| Halkaisija | 22,75 mm |
| Leveys | 4,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


