Kultainen riipus, lila kivi
Lenkin sisämitta 3 x 7 mm.
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 5 | Kuntoluokka Kunnostettu, uudenveroinen. |
| Suosikki |
315,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 618,00 - Säästö -49,03%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173161 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | Nummilan Koru |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 2,40 g |
| Pituus | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Leveys | 3,00 cm / 30,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 5 |
| Myymälä | Espoo, Niitty |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta


