Hopeinen panssariketju 45cm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
48,00Säästät jopa -60%
Kultatukun hinta 60,00 Säästät 20,00
Hinta uutena 119,00 - Säästö -59,66%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | G0169618 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | RMV-Korut Oy |
| Pitoisuus | 925 |
| Paino | 8,44 g |
| Pituus | 45,00 cm / 450,00 mm |
| Leveys | 2,70 mm |
| Materiaali | Hopea |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

