Kultainen sydänriipus punaisella kivellä
Pituus riipuslenkin kanssa
riipuslenkin sisähalk. 3mm
| Tämä on kunnostettu ja puhdistettu secondhand-tuote | |
| 4 | Kuntoluokka Hyväkuntoinen |
| Suosikki |
50,00Säästät jopa -49%
Hinta uutena 99,00 - Säästö -49,49%
Tuotteen lisätiedot
| Tuotekoodi | E0173129 |
| Tuoteryhmä | |
| Valmistaja/maahantuoja | A/K |
| Pitoisuus | 585 |
| Paino | 0,38 g |
| Pituus | 1,70 cm / 17,00 mm |
| Leveys | 1,50 cm / 15,00 mm |
| Materiaali | Kulta |
| Tyyppi | Seconhand |
| Kuntoluokitus | 4 |
| Myymälä | Lahti, Kärkkäinen |
| Varastosaldo | 1 |
Kysy tuotteesta

